CZŁONKOWIE  ZWYCZAJNI  ZSPKW

=================================

 

1. Bejnar – Bejnarowicz h. Nowina Odmienna
2. Borski h. Lubicz
3. Buk z rodu Budzyńskich h. Dąbrowa
4. Białowąs z rodu Kulińskich h. Pokora
5. Białowąs h. Dyakowski
6. Bożenta-Nowak h. Doliwa
7. Całek z rodu Bagińskich h. Ślepowron
8.
9. Chmura h. Krzywda
10. Chumięcki h. Junosza
11. Daszczyszak h. Nałęcz
12. Dockendorf  z rodu Kulińskich h. Pokora
13. Dudzin z rodu Gozdzielskich h. Wieniawa
14.  Dymowski h. Tępa Podkowa
15. Franieczek z rodu Sochackich h. Zagłoba-Korwin
16. Goździelski h. Wieniawa
17. Grudzień z rodu Boczarskich h. Dębno
18. Grudziński h. Grudziński Hrabia
19. Grześkowiak z rodu Kołyszko h. Denis
20. Grześkowiak z rodu Kołyszko h. Denis
21. Habela z Rodu Schiffner h. Własnego
22. Jagustin – Makarski h. Kościesza
23. Justka z rodu Bernatowicz h. Własnego
24. Kaczmarek z rodu Kozłowskich h. Jastrzębiec
25. Kaziukajtis z rodu Kołyszko h. Denis.
26. Kędzierski z rodu Dąbrowskich h. Bojcza
27. Klimowicz h. Kościesza
28. Kocik z rodu Radziwiłłowicz h. Lubicz
29. Kocik z rodu Radziwiłłowiczów h. Lubicz
30. Koczorowska  h. Rogala
31.Korecki  h. Pogoń Litewska
32. Kręcichwost z rodu Łozińskich h. Lubicz
33. Korejwo h. Dębno
34. Kruczkiewicz h.
35. Kruczkowski h. Korwin
36. Kubacka h. Diana
37. Lisiak z rodu Węgier h. Nałęcz Odmienny
38. Masiowska z rodu Wiszniowskich h. Prus I
39. Matuszak -Krzywic h. Krzywda
40.Mogiła – Lisowski h. Jeż
41. Moroz h. Szeliga
42. Michałus z rodu Jasiewiczów h. Sas
43. Nowak h. Doliwa
44. Orda h. Orda
45.
46. Pałyga z rodu Zagórskich h. Ostoja
47. Przepiórkowski h. Poraj
48. Raczyński h. Topór
49. Raczyńska h. Lubicz
50. Radczyc h. Pobóg
51. Rozanka h. Prus I.
52. de Siemieńczyk vel Siemienowicz h. Radwan Odmienny
53. Straehli de Siemieńczyk vel Siemienowicz h. Radwan Odmienny
54.
55.
56.Strzelecka z rodu Wróblewskich h. Lubicz
57. Strzelecki z rodu Wróblewskich h. Lubicz
58. Stefański h. Nieczuja
59. Szczęśniak z rodu Zawistowskich h. Jastrzębiec.
60. Świst z rodu Ziemlińskich h. Karp
61. Tarnowski h. Belina
62. Tarasewicz h. Krzywda
63. Tarnowska – Juneborg h. Jelita
64. Teleśnicka h. Gozdawa
65.Tycz h. Strzelec
66.
67.
68. Wiczewski h. Pogonia
69. Wiszniewski h. Pomian
70.Woyniewicz h. Awdaniec
71. Wrzeszcz h. Hołobok
72. Zabawa z rodu Kulińskich h. Pokora
73. Zaniecki vel Zaniewski h. Krzywda
74. Zawodny -Łubiński h. Lubicz
75. Zirny z rodu Szymańskich h. Ślepowron
76. Żoliński h. Roch
77. Żołyński h. Roch

 

CZŁONKOWIE  HONOROWI  ZSPKW
===================================
1. dr. Ciechanowicz h. Mogiła
2. Listowski
3. Nowak z rodu Burczyńskich h. Lubicz
4. Niewolska
5. Żolińska.
6. Strzyżewski h. Strzemię
7. Nowakowski h. Trzy Księżyce
8. Domański h. Larysza
9. Iwiański h. Jasieńczyk
10. Vowie
11. Balczyńska  – Vowie
12.Parysek
13 Podolski h. Grzymała
14 . Wesołowski h. Korczak
15. Drapikowski h. Przyjaciel
16. Szlęzak h. Szreniawa
17. Messler
 
KANDYDACI OCZEKUJĄCY NA PRZYSTĄPIENIE DO ZSPKW
====================================================
Sułkowski h. Sulima /