CZŁONKOWIE  ZWYCZAJNI  ZSPKW

=================================

1. Bejnarowicz-Bejnar h. Nowina Odmienna
2. Borski h. Lubicz
3. Buk z rodu Budzyńskich h. Dąbrowa
4. Białowąs z rodu Kulińskich h. Pokora
5. Białowąs h. Dyakowski
6.Byczkowski h. Topór
7. Cieślik z rodu Tarnawskich h. Sas
8. Chmura h. Krzywda
 9. Chumięcki h. Junosza
10. Daszczyszak h. Nałęcz
11. Dockendorf  z rodu Kulińskich h. Pokora
12. Dudzin z rodu Gozdzielskich h. Wieniawa
13.  Dymowski h. Tępa Podkowa
14. Franieczek z rodu Sochackich h. Zagłoba-Korwin
15. Gozdzielski h. Wieniawa
16. Grudzień z rodu Boczarskich h. Dębno
17. Grześkowiak z rodu Kołyszko h. Denis
18. Habela z Rodu Schiffner h. Własnego
19. Justka z rodu Bernatowiczów h. Własnego
20. Kaczmarek z rodu Kozłowskich h. Jastrzębiec.
21. Kaczmarek z rodu Lityńskich h. Sas
22. Kaziukajtis z rodu Kołyszko h. Denis.
23. Kędzierski z rodu Dąbrowskich h. Bojcza
24. Klimowicz h. Kościesza
25. Kocik z rodu Radziwiłłowicz h. Lubicz
26. Koczorowska hrabina h. Rogala
27.Korecki hrabia h. Pogoń Litewska
28. Kręcichwost z rodu Łozińskich h. Lubicz
29. Korejwo h. Dębno
30. Kruczkiewicz h.
31. Kruczkowski h. Korwin
32. Lisiak z rodu Węgier h. Nałęcz Odmienny
33. Mogiła-Lisowski h. Jeż
34. Moroz h. Szeliga
35. Mendyka z rodu Ziemlińskich h. Karp
36. Masiowska z rodu Wiszniowskich h. Prus I
37. Bożenta – Nowak h. Doliwa
38. Nowak h. Doliwa
39. Orda h. Orda
40.Pakosik-Pakosz h. Jastrzębiec
41. Pałyga z rodu Zagórskich h. Ostoja
42. Przepiórkowski h. Poraj
43. Raczyński h. Topór
44. Raczyńska h. Lubicz
45. Radczyc h. Pobóg
46. Rozanka h. Prus I.
47. de Siemieńczyk vel Siemienowicz książę h. Radwan Odmienny
48. Straehli de Siemieńczyk vel Siemienowicz księżna h. Radwan Odmienny
49. Stachowicz z rodu Lityńskich h. Sas
50. Starnawski h. Sas
51.Strzelecka z rodu Wróblewskich h. Lubicz
52. Strzelecki z rodu Wróblewskich h. Lubicz
53. Stefański h. Nieczuja
54. Szczęśniak z rodu Zawistowskich h. Jastrzębiec
55. Szymczyk z rodu Grabowskich h. Oksza
56. Świst z rodu Ziemlińskich h. Karp
57. Tarnowski h. Belina
58. Tarasewicz h. Krzywda
59. Tarnowska – Juneborg h. Jelita
60. Teleśnicka h. Gozdawa
61. Tymińska h. Prus III
62. Wesołowski h. Korczak
63. Wiczewski h. Pogonia
64.Woyniewicz h. Awdaniec
65. Wrzeszcz h. Hołobok
66. Zabawa z rodu Kulińskich h. Pokora
67. Zawodny h. Lubicz
68. Zirny z rodu Szymańskich h. Ślepowron
69. Żoliński h. Roch
70. Żołyński h. Roch

 

CZŁONKOWIE  HONOROWI  ZSPKW
===================================
1. dr. Ciechanowicz h. Mogiła
2. Listowski
3. Nowak z rodu Burczyńskich h. Lubicz
4. Niewolska
5. Żolińska.
6. Strzyżewski h. Strzemię
7. Nowakowski h. Trzy Księżyce
8. Domański h. Larysza
9. Iwiański h. Jasieńczyk
10. Vowie
11. Balczyńska  – Vowie
12 Truszkowski h. Drogosław
13 Podolski h. Grzymała
14 Tarkowska-Chatila księżna h. Klamry
15. Drapikowski h. Przyjaciel
16. Szlęzak h. Szreniawa